+421 948 300 481

MALÁ ZMENA, VEĽKÉ VÝHODY

14. mája 2021

Tak znie hlavná myšlienka našej  komunikačnej stratégie. V snahe o zjednotenie marketingových aktivít našich členov prechádza vizualita ASAS kompletným rebrandingom. Chceme zachovať súčasné grafické línie značky, ale zároveň jej dodať výraznejší vizuál.

K uvedenej zmene dochádza nie kôli nedostatkom, alebo zlému imidžu. Pravda je taká, že značka ASAS v súčasnosti prechováva na trhu vysokú hodnotu a práve to sme sa rozhodli využiť. Chceme využiť silu súčasnej značky.

S prihliadnutím na požiadavky našich zákazníkov sme si zadefinovali najväčšie výhody , ktoré nám značka ASAS ponúka a snažíme sa efektívne ich preniesť do oživenia vizuálnej identity všetkých členov aliancie. Fungovanie pod spoločnou značkou umožní našim členom zachovať si nezávislosť a efektívnejšie využívať výhody plynúce z členstva v aliancii. Sme presvedčení, že nová jednotná identita prinesie výhody aj našim zákazníkom.  

A práve preto náš proces rebrandingu zapadá do firemnej vízie ASAS-u rovnako ako puzzle. Na rozdiel od puzzle my však máme jednu šancu navyše. Šancu na skutočne vydarenú realizáciu. A my v ASAS, a.s. veríme, že sa nám to spoločnými silami skutočne podarí.

Peter Šebeň, výkonný riaditeľ ASAS, a.s.