15. výročie založenia spoločnosti ASAS | ASAS - Aliancia stavebnín

15. výročie založenia spoločnosti ASAS

Vážení obchodní partneri,

tento rok si členské stavebniny Aliancie stavebnín ASAS pripomínajú 15. výročie jej založenia. Je to mimoriadne inšpiratívna doba, počas ktorej spoločnosť prešla dynamickým rozvojom a pokračuje v realizácii novo nastúpených rozvojových projektov. Členskú základňu aliancie dnes tvoria vybrané subjekty so silnou pozíciou na slovenskom stavebnom trhu. Vďaka spolupráci s najvýznamnejšími dodávateľmi a výrobcami stavebných materiálov poskytujeme našim partnerom dodávateľský servis na profesionálnej úrovni. Nebojíme sa inovatívnych projektov, aj preto prechádzajú všetky členské spoločnosti náročným procesom rebrandingu, ktorého hlavným cieľom je jednotná vizuálna identita.

15 úspešných rokov je pre spoločnosť výnimočným momentom, ktorý je dôvodom na spomienky, príbehy a vyjadrenie vďaky za uplynulé obdobie. Rozhodli sme sa túto udalosť zviditeľniť doplnením loga o nové prvky, ktoré bude po celý rok poukazovať na tieto udalosti.

ASAS_15_ROKOV_SIGNATURE_SELECT_31920X1080_ASAS_15_ROKOV_ALIANCIA_1

Ďakujeme za vašu priazeň, za dôveru v naše schopnosti a profesionalitu nášho pracovného tímu. Nesmierne si ju vážime a naďalej pokračujeme v napĺňaní jednej z hlavných myšlienok firemnej stratégie ASAS  „Pracujeme pre vás ...“

 


Newsletter
Novinky a akcie
Chcete byť informovaný o novinkách a akciách a nemáte čas na ich vyhľadávanie? Prihláste sa na odber nášho emailového newslettera.
Kontakt

Adresa spoločnosti ASAS, a.s.
K cintorínu 698/49A
010 04 Žilina – Bánová

Telefónne kontakty
Emailové kontakty
O nás
Prečo my?
Členovia
Partneri
Vernostný program
Aktuality
Blog
Kontakt