Vizuálna zmena obalov produktovej rady EMPORIO | ASAS - Aliancia stavebnín

Vizuálna zmena obalov produktovej rady EMPORIO

Milí obchodní partneri,

privátne produkty sú v stavebníctve významným doplnkom v rámci širokej ponuky stavebných materiálov. Produktová rada EMPORIO z portfólia spoločnosti ASAS, a.s.  predstavuje v súčasnosti na trhu synonymum kvality a zaujímavých cien.  Veríme, že k jej úspešným predajom môže dopomôcť atraktívny obalový dizajn. Práve preto v súčasnosti prechádza naša privátna značka EMPORIO výraznou vizuálnou zmenou.

Hlavným úsilím nás v ASASe je docieliť pre produktovú radu EMPORIO jednotnosť, jasnú poznateľnosť a kompaktnosť produktov .

Veríme, že pripravovaný redizajn obalov vdýchne značke novú dynamiku, ktorá zvýši jej viditeľnosť na pultoch predajní a príťažlivosť v očiach vašich zákazníkov.

Prvé produkty s novým obalovým dizajnom sa na trhu objavia začiatkom augusta. Veríme, že do konca roka 2021 sa celá naša privátna produktová rada EMPORIO komplexne prezlečie do nových šiat.


Newsletter
Novinky a akcie
Chcete byť informovaný o novinkách a akciách a nemáte čas na ich vyhľadávanie? Prihláste sa na odber nášho emailového newslettera.
Kontakt

Adresa spoločnosti ASAS, a.s.
K cintorínu 698/49A
010 04 Žilina – Bánová

Telefónne kontakty
Emailové kontakty
O nás
Prečo my?
Členovia
Partneri
Vernostný program
Aktuality
Blog
Kontakt