+421 948 300 481

O nás

Spoločnosť
ASAS a.s.

Spoločnosť ASAS , a.s. vznikla v roku 2009 ako združenie predajcov stavebnín z celého Slovenska. Jednou z hlavných náplní našej činnosti je nákup stavebného materiálu a jeho predaj prostredníctvom partnerských spoločností.

SME TU PRE VÁS UŽ 13 ROKOV

Aliancia stavebnín ASAS neustále dynamicky rastie. V súčasnosti zabezpečujeme služby pre 16 obchodných partnerov na celkovo 24 predajných miestach vo všetkých regiónoch Slovenska.

V našom portfóliu sa nachádza viac ako 80 výrobcov a dodávateľov stavebných materiálov, vďaka čomu môžeme našim partnerom poskytnúť dodávateľský servis na špičkovej úrovni pri dodržaní konkurencieschopných cien.

Sortiment stavebného materiálu neustále rozširujeme, aby sme zabezpečili dodávky pre stavebnú činnosť v celej jej komplexnosti.

OKREM OBCHODNEJ ČINNOSTI SA SÚSTREĎUJEME AJ NA TIETO AKTIVITY:

  • Vytváranie a vyhľadávanie predajných príležitostí
  • Poradenstvo v oblasti legislatívy, podpory podnikania pre svojich členov
  • Vyjednávanie obchodných podmienok v oblasti prevádzkového materiálu
  • Realizovanie marketingových aktivít, ktoré úzko súvisia s podporou predaja materiálov v rámci členov, dodávateľských partnerov, ako aj s propagáciu samotnej aliancie

Našim cieľom je poskytnúť našim členom služby na takej úrovni, ktorá zefektívni procesy pri nákupe stavebných materiálov a uspokojí všetky požiadavky obchodného, informačného a logistického charakteru.

Napĺňame jednu z hlavných myšlienok ASAS:

„Pracujeme pre Vás…“