O spoločnosti ASAS | ASAS - Aliancia stavebnín

O spoločnosti ASAS

Spoločnosť ASAS, a.s. vznikla v roku 2009 ako združenie predajcov stavebnín z celého Slovenska. Jednou z hlavných náplní našej činnosti je nákup stavebného materiálu a jeho predaj prostredníctvom partnerských spoločností.

SME TU PRE VÁS UŽ 15 ROKOV

Aliancia stavebnín ASAS neustále dynamicky rastie. V súčasnosti zabezpečujeme služby pre 17 obchodných partnerov na celkovo 25 predajných miestach vo všetkých regiónoch Slovenska.

V našom portfóliu sa nachádza viac ako 90 výrobcov a dodávateľov stavebných materiálov, vďaka čomu môžeme našim partnerom poskytnúť dodávateľský servis na špičkovej úrovni pri dodržaní konkurencieschopných cien.

Sortiment stavebného materiálu neustále rozširujeme, aby sme zabezpečili dodávky pre stavebnú činnosť v celej jej komplexnosti.

 

OKREM OBCHODNEJ ČINNOSTI SA SÚSTREĎUJEME AJ NA TIETO AKTIVITY:

  • Vytváranie a vyhľadávanie predajných príležitostí
  • Poradenstvo v oblasti legislatívy, podpory podnikania pre svojich členov
  • Vyjednávanie obchodných podmienok v oblasti prevádzkového materiálu
  • Realizovanie marketingových aktivít, ktoré úzko súvisia s podporou predaja materiálov v rámci členov, dodávateľských partnerov, ako aj s propagáciu samotnej aliancie

Našim cieľom je poskytnúť našim členom služby na takej úrovni, ktorá zefektívni procesy pri nákupe stavebných materiálov a uspokojí všetky požiadavky obchodného, informačného a logistického charakteru.


Newsletter
Novinky a akcie
Chcete byť informovaný o novinkách a akciách a nemáte čas na ich vyhľadávanie? Prihláste sa na odber nášho emailového newslettera.
Kontakt

Adresa spoločnosti ASAS, a.s.
K cintorínu 698/49A
010 04 Žilina – Bánová

Telefónne kontakty
Emailové kontakty
O nás
Prečo my?
Členovia
Partneri
Vernostný program
Aktuality
Blog
Kontakt